Flat Rate Shipping. Some Conditions Apply. Need Help? Call Us. 1-855-GECKOIN' (432-5646).

Repashy SuperFly Fruitfly Culturing Kit
Repashy SuperFly Fruitfly Culturing Kit
  • Load image into Gallery viewer, Repashy SuperFly Fruitfly Culturing Kit
  • Load image into Gallery viewer, Repashy SuperFly Fruitfly Culturing Kit
Repashy Superfoods

Repashy SuperFly Fruitfly Culturing Kit

Regular price
$27.34
Sale price
$27.34
Regular price
$0
Sold out
Unit price
per 
SKU: RS-FFCK-12

  • DESCRIPTION

    ALL YOU NEED TO CULTURE YOUR OWN FRUITFLIES. 
     
     
    17.6 oz. Kit (good for Approx. 12 large cultures):
    12 x 32 oz. non-vented deli cups
    12 x Poly-Fabric Lid
    1x 17.6 oz. Superfly
    1 oz Excelsior
     
    6.6 lb Kit (good for approx. 72 large cultures) :
    72 x 32 oz. Non-vented deli Cups
    72 x Poly Fabric Lid
    1 x 6.6 lb Superfly
    1 x 8 oz. Excelsior
    • REVIEWS

    Popular Products

    YOU MAY ALSO LIKE

    • Regular price
      from $64.34
      Sale price
      from $64.34
      Regular price
      $79.94
      Unit price
      per 
    • Regular price
      $24.39
      Sale price
      $24.39
      Regular price
      $29.59
      Unit price
      per 
    • Regular price
      $11.84
      Sale price
      $11.84
      Regular price
      $13.34
      Unit price
      per 
    • Regular price
      from $6.64
      Sale price
      from $6.64
      Regular price
      $7.39
      Unit price
      per 
    • Regular price
      from $13.29
      Sale price
      from $13.29
      Regular price
      $16.29
      Unit price
      per 
    • Regular price
      from $33.29
      Sale price
      from $33.29
      Regular price
      $41.44
      Unit price
      per 
    • Regular price
      $46.59
      Sale price
      $46.59
      Regular price
      $57.74
      Unit price
      per 
    • Regular price
      $499.49
      Sale price
      $499.49
      Regular price
      $626.79
      Unit price
      per 
    • Regular price
      $164.99
      Sale price
      $164.99
      Regular price
      $205.74
      Unit price
      per 
    • Regular price
      $32.54
      Sale price
      $32.54
      Regular price
      $39.94
      Unit price
      per 
    • Regular price
      from $6.64
      Sale price
      from $6.64
      Regular price
      $8.14
      Unit price
      per 
    • Regular price
      $3.69
      Sale price
      $3.69
      Regular price
      Unit price
      per 
    REWARDS

    Gecko Gold Rewards

    Earn Points for every dollar spent